Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Anotar jest firmą zajmującą się szeroko pojętym tematem hydrauliki. Hydraulika siłowa, przewody hydrauliczne, oraz wszelkie prace z nimi związane np. zakuwanie, nie są nam straszne! Solidność i profesjonalizm, takie wartości przyświecają naszym fachowcom. Jeśli szukasz wykwalifikowanej kadry i najlepszej jakości, dobrze trafiłeś!


Zakuwanie przewodów hydraulicznych
Przewody hydrauliczne pełnią bardzo istotną rolę w naszych codziennych pracach, mimo, że często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Czasami zdarza się jednak usterka, która powoduje, że nie wszystko działa jak powinno. Gdy atakują Cię nieprzewidziane okoliczności, a chcesz, żeby praca była wykonana solidnie, skontaktuj się z nami!
Złącza hydrauliczne
W swoim asortymencie posiadamy wszelkiego rodzaju złącza hydrauliczne: przełącza, przełącza redukcyjne, złączki proste, złączki kątowe, trójniki, kolanka, szybkozłącza, nakrętki, oringi, podkładki gumowo-metalowe, opaski, sprężyny ochronne,
Przewody hydrauliczne i inne
Przewody Anotaru, spełniają wszelkie standardy jakości. W naszej ofercie znajdują się przewody hydrauliczne, paliwowe, pneumatyczne , klimatyzacyjne, do myjek ciśnieniowych, piaskarek, smarownic, smarowania turbin i wielu innych maszyn i pojazdów. Zajmujemy się również wykonywaniem niestandardowych napraw i przeróbek przewodów wszelkiego rodzaju. .

Kontakt

Władysław Ziółek

  

Kozłów 22
55-080 Kąty Wrocławskie
woj. dolnośląskie

  601 060 936


  w.ziolek@vp.pl

Mapka dojazdowa